Ukrainian English Polish


Депутати бюджетної комісії обговорили більше десяти питань

Збереження мережі закладів позашкільної освіти в районах області, внесення змін до обласного бюджету, надання матеріальної допомоги на реабілітацію сумському спортсмену, облаштування розвитку бізнесу в Сумах обговорювали депутати бюджетної комісії на засіданні, яке відбулося 7 листопада.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Олена Батраченко доповіла про зміни, що пропонується внести до обласного бюджету Сумської області на 2017 рік у частині субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати тощо.

Микола Березін – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва озвучив звернення щодо матеріальної допомоги. Її потребує майстер спорту України міжнародного класу з волейболу, гравець збірної України з волейболу, неодноразовий призера кубку й чемпіонату України, чемпіон України в складі команди «Локомотив» м. Харків на реабілітацію через отримання 55% опіків тіла 2-3 ступеня тяжкості.

Начальник обласного управління молоді та спорту Дмитро Лантушенко зазначив, що спортсмену вже була надана допомога з місцевого бюджету Сум, втім її не вистачило. Тож Микола Березін запропонував рекомендувати обласній державній адміністрації до наступного засідання комісії опрацювати питання надання матеріальної допомоги зазначеному спортсмену з обласного бюджету.

Серед іншого обласні обранці обговорили створення центру розвитку бізнесу в Сумах. Перший заступник голови ОДА Олександр Марченко проінформував, що зазначене питання обговорювалось з міським головою м. Суми. Для облаштування бізнес центру обласною державною адміністрацією було запропоновано викупити майданчик у завода Selmi на умовах співфінансування з міського бюджету м. Суми та обласного бюджету. Проте відповіді від міської влади щодо цієї пропозиції на сьогодні не отримано.

Також приділили увагу депутати й питанню збереження мережі закладів позашкільної освіти, в тому числі ДЮСШ, у районах області та забезпечення їх фінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів. Одностайно всі зійшлися в думці, що це необхідно. Тож вирішили спільно з ОДА напрацювати конкретні пропозиції щодо збереження мережі закладів позашкільної освіти на території районів, ОТГ області та забезпечення утримання зазначених закладів за рахунок відповідних місцевих бюджетів з урахуванням вимог Закону України «Про освіту» та Бюджетного кодексу України. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 08 листопада 2017, 16:26

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus