Щирі посмішки та емоції: працівники культури та майстри народного мистецтва Сумщини відзначають професійне свято

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада. Напередодні, працівники цієї галузі, які з'їхалися з усієї Сумщини до обласного театру для дітей та юнацтва, приймали вітання від керівництва області, міста, депутатів та гостей.

Вже традиційно урочистості пройшли у рамках обласної культурно-мистецької акції «Мистецькі сходи», організованої і проведеної Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв за підтримки управління культури і туризму Сумської ОДА.

Урочисте дійство відбулось у форматі рейтингу, що визначив відповідні номінації й категорії основних професій галузі культури та мистецтва.

Зі словами подяки до тих хто своєю творчістю дарує людям радість, звеличує наш край та всю країну, звернувся перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Під час вітального слова він зазначив, що діяльність працівників культури, яка спрямована на збереження самобутності, відродження народних звичаїв і традицій, вражає своєю неповторністю і яскравим колоритом.

«Сумщина – духовна скарбниця та благодатна нива для мистецької діяльності. Завдяки вашій наполегливій праці наш регіон наповнюється повноцінним культурним життям і ми, як представники влади, робитимемо усе для того, щоб сприяти вашим новим прагненням та ініціативам», – наголосив перший заступник голови обласного депутатського корпусу.

Він подякував присутнім за відданість обраній справі та щиросердно побажав міцного здоров’я, родинного тепла та творчої наснаги. А також нагородив переможців номінації «Кращий культурно-мистецький проект»: за проведення Міжнародного фестивалю духової музики «Сурми України» нагороду отримувала начальник відділу культури та туризму Сумської міської ради, заслужений працівник культури України Наталія Цибульська. За Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники» - начальник відділу культури і туризму Кролевецької РДА Наталія Сіра та за проведення обласного фестивалю «Єдина Сумщина – єдина Україна», який зібрав цьогоріч рекордну кількість глядачів – понад 150 тис., нагороду отримувала начальник відділу культури і туризму Лебединської РДА Ганна Богомаз.

Примножувати духовні традиції та народні скарби рідного краю — така прекрасна місія належить працівникам культури, майстрам народного мистецтва та аматорам. Долучився до привітань та нагороджень і голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики Сумської обласної ради Ігор Науменко. Йому випала честь відзначити переможців номінації «Культурна спадщина».

Також спеціальними подяками за плідну співпрацю та вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, начальник управління культури і туризму Сумської ОДА Олена Мельник відзначила депутатів обласної ради – Володимира Гороха та Галину Меньшову.

Люди мистецтва прищеплюють нам любов до прекрасного, вони наповнюють звичайні будні високими і світлими почуттями. Саме вони – викладачі спеціалізованих мистецьких закладів, бібліотекарі, фахівці музейної справи, працівники клубних закладів – невтомно оберігають безцінні джерела духовності.

І навіть у своє професійне свято, талановиті працівники культури та майстри мистецтва не залишили присутніх на святі без своєї творчості, - як завжди дарували гостям душевні пісні, запальні танці та проникливі музичні композиції.

Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus