Ukrainian English Polish


Голова Сумської обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

Більше десяти жителів Сумщини прийшли до голови обласної ради Володимира Токаря  на прийом  з особистих питань, який він проводив сьогодні, 6 листопада. 

Питання, що порушували заявники, стосувалися різних сфер життя. Особливо слід відзначити звернення жителів сіл, що відносяться до Криничанської сільської ради Тростянецького району. Люди говорять, що думка мешканців населених пунктів розділилася щодо приєднання до новостворених ОТГ: Тростянецької чи Боромлянської. Голова роз’яснив процедуру приєднання відповідно до чинного законодавства. І наголосив, що в першу чергу треба вирішувати питання на місцях, оскільки деякі з них не є в зоні повноважень обласної ради. А результати незадоволення діяльністю посадових осіб сільських рад висловлювати під час місцевих виборів.

Жінка з села Попівка Конотопського району стурбована проблемою підтоплення будинку через екологічну ситуацію, яка тягнеться з радянських часів і пов’язана з руйнуванням дамби. Через це її подвір’я та подвір’я сусідів заболочуються, а будинки руйнуються. Володимир Токар дав доручення відповідним службам з’ясувати обставини справи і знайти спосіб допомогти мешканці Конотопщини.

Питанням створення шахового клубу в обласному центрі та участі юних шахістів у змаганнях порушувала представник Федерації шахів Сумщини. Голова депутатського корпусу наголосив на важливості залучення дітей до цього виду спорту і обіцяв допомогти.

На усі звернення голова облради надав відвідувачам детальні роз’яснення щодо можливих варіантів їх розв’язання, зокрема й щодо питань, які не відносяться до компетенції обласної ради, оскільки, як зауважив  Володимир Токар, мешканці Сумщини повсякчас чекають від посадовців підтримки у вирішенні їх насущних проблем.

Останнє оновлення на Понеділок, 06 листопада 2017, 16:03

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus