Мужність, честь і відвага: 27-а окрема реактивна артилерійська бригада відзначає своє професійне свято

Сумська 27-а реактивна бригада по праву вважається однією з потужних та зразкових артилерійських бригад країни. Її військовослужбовці пройшли найгарячіші точки в зоні АТО і при цьому залишаються надійним щитом та головним форпостом миру на нашій землі.

Слова глибокої вдячності за мужність, патріотизм, хоробрість та відданість військовій присязі звучали на адресу сумських воїнів-артилеристів. З нагоди професійного свята - Дня ракетних військ та артилерії України військовослужбовців вітав очільник обласних парламентарів Володимир Токар.

День ракетних військ і артилерії – це привід не тільки привітати всіх працівників цієї сфери, але й згадати тих, хто поклав своє життя на вівтар миру та свободи нашої держави, - на цьому наголосив голова обласної ради під час урочистого зібрання, яке відбулося 3 листопада.

«З липня 2014 року підрозділи бригади постійно знаходяться на Сході країни. На жаль, не обійшлося без втрат. Уся Сумщина з великим сумом сприйняла звістку, коли 3 вересня позаминулого року «градами» накрило позиції наших військових і 16 з них загинули. Ще четверо полягли від ворожих снарядів в інших боях... Вічна їм слава і шана», – зазначив очільник обласного депутатського корпусу.

Бойові побратими та усі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, без сумніву, полеглі герої – гордість Сумщини та усієї України.

«Я бажаю всім нам якнайшвидшого закінчення війни. Щоб усі військовослужбовці повернулися додому живими і неушкодженими. Бажаю, щоб гідно цінували вашу службу, а ваші сім'ї були у надійному тилу», - звернувся до присутніх бійців Володимир Токар.

Привітати із професійним святом воїнів-артилеристів завітали вихованці Сумського дитячого будинку імені С. П. Супруна. Діти прийшли не з пустими руками, вони презентували військовослужбовцям частинку своєї творчості – картину та авторський вірш. Також для бійців бригади дітлахи привезли солодку запашну випічку.

Війна, яка безжалісно увірвалася в нашу свідомість, стала серйозним випробуванням не лише для захисників, а й для всіх без винятку громадян, поділивши наше життя на «до» і «після».

Під час виступу голова обласної ради наголосив на тому, що депутатський корпус завжди на боці військовослужбовців, відстоює права тих, хто своєю кров'ю та потом виборює мирне життя для України.

У день свого професійного свята сумських артилеристів було нагороджено Грамотами обласної ради. За старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня ракетних військ і артилерії відзнаки отримали капітан Дмитро Савчук, лейтенант Віталій Сєдих, молодший лейтенант Ірина Шуть, прапорщик Ігор Грошовик, молодший сержант Олександр Рикун, старший солдат Олексій Ковтун, старший солдат Микола Кирпиченко та солдат Іван Шаповал.

Захід пройшов у супроводі виступів військового оркестру бригади та творчого колективу Будинку культури «Хімік».

Споряджаючи, проводжаючи, підтримуючи і чекаючи на воїнів, ми вимолюємо у Бога повернення їх живими й неушкодженими. А цей день ще одна шана тим, хто обороняє нашу землю.

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus