Ukrainian English Polish


Працівників соціальної сфери Сумщини привітали із професійним святом

Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято усіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей. Долучилася до привітань та нагородження й заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

«Я схиляюся в пошані перед тією титанічною працею, якою ви щодня займаєтесь, - звернулася до присутніх заступник голови обласного депутатського корпусу .- Спасибі вам за все те, що ви робите для людей, які без ваших зусиль не змогли б вирішити своїх проблем. У переддень свята я бажаю вам невичерпного оптимізму, міцного здоров’я, домашнього затишку та подальших успіхів у вашій нелегкій роботі».

Тетяна Головко наголосила, що проблемами найбільш вразливих верств населення Сумщини постійно переймається обласний депутатський корпус. Наразі в області працює Програма соціального захисту населення, розрахована до 2021 року. На реалізацію її виділено близько 45 млн. грн. Зокрема цього року було виділено коштів у сумі 15 млн. грн.

«Звичайно, це не та сума, яка повністю забезпечила б умови життєдіяльності кожного жителя Сумщини, хто цього потребує. Але керівництво та депутати обласної ради працюють у напрямку збільшення фінансування соціальної сфери області», - зазначила посадовець.

Напередодні професійного свята було відзначено ряд працівників соціальної галузі області.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей та активну життєву позицію Грамотами Сумської обласної ради було нагороджено кращих служителів добра і милосердя області: Світлану Мороз, Олександра Боженка, Володимира Турчина, Олега Терещенка, Олександра Штанюка, Тетяну Кузнєцову, Тамару Бондаренко, Тетяну Пилипенко, Ірину Вдовкіну, Валерія Лобкіна, Лідію Лисаченко. Подяки отримали Ніна Мицай, Наталія Гаєвська та Ярослав Панченко.

Також читайте:

 

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus