Шістнадцяту сесію Сумської обласної ради голова ради скликає на 24 листопада

Спікер обласного парламенту Володимир Токар підписав розпорядження про скликання шістнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Її пленарне засідання розпочнеться 24 листопада о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради виносяться звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за 9 місяців 2017 року, а також ряд змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік та Регіональної програми розвитку водного господарства й екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, обласного бюджету Сумської області на 2017 рік. Зміни торкнуться і рішень обласної ради, а саме «Про організацію прийому громадян області депутатами обласної ради сьомого скликання» та «Про утворення та обрання постійних комісій Сумської обласної ради сьомого скликання».

Серед інших питань порядку денного шістнадцятої сесії - погодження про надання надр у користування Комунальному підприємству «Тростянецькомунсервіс», присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради, клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України.

Депутати також розглянуть звернення до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо підтримки законопроектів, майнові питання.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань на 22 листопада скликаються загальні збори депутатів. Цього ж дня відбудуться засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради, а президія обласної ради збереться о 16.00 в залі засідань при голові обласної ради.

На сесію запрошуються народні депутати України – представники Сумської області у Верховній Раді України, члени колегії, керівники департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації, обласних установ та організацій, прокурор області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови, сільські, селищні, міські голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних ланок галузевих профспілок, представники засобів масової інформації, акредитованих при обласній раді, головні редактори міськрайонних газет.

Розпорядження голови №40 від 02.11.2017 "Про скликання шістнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання"

 

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 02 листопада 2017, 17:03

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus