Заступник голови обласної ради взяла участь у засіданні «круглого столу» за проектом SES

Заступник очільника обласної ради Тетяна Головко взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Реалізація SES в умовах Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів» (Служба Старших Експертів – Senior Experten Service).

Уже третій рік поспіль дирекція Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів залучає до співпраці спеціалістів із-за кордону для обміну досвідом та підняття кваліфікації педагогів, соціальних працівників та місцевих керівників установ.

Захід відбувся 31 жовтня на базі центру реабілітації. У ньому взяли участь завідувач Сумського міського ПМПК управління освіти і науки міської ради Наталія Скворча, ректор Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Юрій Лянной, керівник обласної організації Червоного Хреста Ігор Шаповал, голова ГО «Рука допомоги» Олег Габ, заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства Департаменту фінансової економіки та інвестицій Сумської міської ради Сергій Вдовенко, голова Сумської вірменської молодіжної організації «Арцах» Сергій Алексанян, співзасновник обласної ГО «Батьки онкохворих дітей-інвалідів» Оксана Смольникова, представники ЗМІ.

«Залучення іноземних спеціалістів корисне з декількох причин. Насамперед – це кваліфікація, - наголошує заступник голови обласного депутатського корпусу Тетяна Головко. - Зараз ми намагаємося багато речей вивчати уже в процесі виконання. Зазвичай, у нас немає спеціалізованих навчальних закладів, які б давали певні необхідні  знання. Тому, я впевнена, що цей захід буде корисним для усіх, хто стикається із реабілітаційною діяльністю».

Цього року поділитися досвідом із працівниками Центру, керівниками освітніх закладів та головами громадських організацій завітав старший експерт SES Інгеборг Буркль.

Він ознайомив присутніх із напрямками методики «Монтессорі-терапії» та зазначив, що її використання позитивно впливає на фізичний стан дитини, викликає зацікавленість і бажання практично діяти з різними предметами, дає змогу самостійно працювати та виправляти помилки.

«Ефективність роботи за методикою «Монтессорі» залежить від тісної взаємодії педагогів і батьків. Також ця методика допомагає дитині формувати самопізнання і бути самостійною, що в подальшому сприяє більш ефективній адаптації до перебування в освітніх закладах», - зазначив експерт.

За результатами навчання педагоги отримали сертифікати  про підвищення кваліфікації за темою: «Введення в дидактичний матеріал Монтессорі. Теорія і практика».

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus