Ukrainian English Polish


В обласній раді сумські школярі спробували себе у ролі депутатів

У рамках відзначення «Європейського тижня місцевої демократії», напередодні Дня місцевого самоврядування в Сумську обласну раду навідалися незвичайні гості, - школярі сумських шкіл № 29 і № 25 ознайомилися із роботою ради, як говориться, із середини.

День місцевого самоврядування – це не лише професійне свято, а й свято кожного громадянина, який цікавиться суспільним життям, хто бере активну участь в розвитку держави. Оскільки, діти – це наше майбутнє, то цей візит неможливо назвати звичайним. Він відіграє важливу роль для молодого покоління.

У ході екскурсії діти побували у залі засідань, де приймаються важливі для їхнього міста та області рішення та особисто ознайомилися із системою голосування. Напрочуд жваві та допитливі школярі ставили низку питань та спробували себе в ролі народних обранців під час пленарних засідань.

Особливе враження на дітей справила зустріч із головою Сумської обласної ради Володимиром Токарем, який люб'язно відчинив їм двері свого кабінету. У цілковитому захваті вони ловили кожне його слово, а із ученицею 8 класу Аделіною Шемі зав'язалася справжня ділова розмова.

«Зараз ці діти лише знайомляться із роботою обласної ради. Пізніше, неважливо який шлях вони оберуть, але вони будуватимуть майбутнє нації. Подібні зустрічі є стимулом як для дітей, так і для нас самих. Дивлячись на підростаюче покоління ми не маємо права на помилку», — зауважив голова обласної ради.

Під час жвавого спілкування з'ясувалося, що дехто із школярів однозначно вбачає себе у політиці. Після розмови із дітьми Володимир Токар наголосив, що підростаючим поколінням, дійсно, варто пишатися, адже Україна безперечно буде у надійних руках.

Останнє оновлення на Середа, 01 листопада 2017, 16:39

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus