Керівники Сумщини обговорили можливість співпраці з представником ізраїльської клініки

Онкологічне захворювання – серйозна проблема, з якою населення стикається все частіше. Масштабами подібних хвороб занепокоєні й керівники Сумщини - очільник обласної ради Володимир Токар та голова облдержадміністрації Микола Клочко, а надто тим, як у цьому питанні допомогти жителям області.

Відтак за участі першого заступника та заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля та Тетяни Головко, очільника ОДА Миколи Клочка, першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Марченка, депутата обласної ради, головного лікаря КЗ «Сумська обласна клінічна лікарня» Володимира Гороха, начальника управління охорони здоров'я Сумської ОДА Сергія Бутенка, головного лікаря Сумського обласного онкодиспансеру Володимира Конанихіна та директора з питань розвитку лікарні ізраїльської онкології LISOD Максима Зелінського відбулась нарада, на якій обговорили питання, що стосуються покращення лікування онкохворих жителів нашого регіону.

Також керівники області та директор з питань розвитку лікарні ізраїльської онкології відвідали обласний онкологічний диспансер. Вони оглянули обладнання, поспілкувалися із медперсоналом та переконалися у тому, що воно вже не відповідає сьогоденню і потребує модернізації.

«Зараз ми визнаємо необхідність оптимізації та підвищення ефективності діагностичного та лікувального обладнання», - говорить Анатолій Річкаль. За словами посадовця, час не стоїть на місці, вже давно винайдено прилади, які дозволяють проводити дієве лікування із найменшим ризиком для всього організму.

«Ми, як представники влади повинні зробити усе можливе для того, щоб жителі регіону отримали якісну медичну допомогу європейського рівня», - зазначив перший заступник голови обласного депутатського корпусу.

Наразі вже проводиться робота із залучення коштів та розглядається питання створення цільової обласної Програми підтримки онкохворих на найближчі роки.

Посадовці та представник клініки обговорили можливість подальшої співпраці. Зокрема наголосили на необхідності навчання лікарів Сумщини у клініці LISOD, що дасть можливість значно підвищити рівень фахівців та якість лікування пацієнтів.

«Потрібно рухатися в цьому напрямку. Головне — підвищувати загальний професійний рівень, ставити певні орієнтири і,беззаперечно, вводити світові стандарти, нехай навіть адаптуючи їх до наших реалій», - наголосила заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко.

Очільники обласної ради та облдержадміністрації перейнялися проблемою переходу сучасної медицини на рейки європейського рівня. На їхнє переконання, сьогодні в рамках закону про реформу в медицині це питання має особливе значення.

Присутні домовились про плідну подальшу працю з метою розвитку онкологічної служби європейського зразка на Сумщині.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 01 листопада 2017, 11:13

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus