Ukrainian English Polish


Організатори конкурсу дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» пропонують взяти участь у заході колективам Сумщини

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки ІІІ Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться 2 грудня 2017 року у Колоній залі міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

Конкурс відбувається під девізом «Творчість заради майбутнього!», та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління в покоління протягом нашої історії. Його особливістю стало те, що звичаї своєї місцевості продемонстрували молоді українці, а конкурсні дисципліни не обмежуватимуться однією категорією. Окремою номінацією Конкурсу стала – «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України).

Захід націлений на збагачення та подальший поступ нашої культурної та історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до нових починань.

Організатори закликають дитячі колективи областей взяти участь у конкурсі і репрезентувати свій регіон. Конкурс «Перлина Fest» відбудеться 2 грудня 2017 року у Колоній залі міської державної адміністрації.

Контакти оргкомітету:

044 586-40-11, 067 520-11-35 – Анастасія

http://www.perlyny.com.ua 

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus