Ukrainian English Polish


На Сумщині відзначили День визволення України від фашистських загарбників

На долю українського народу випали неймовірно важкі випробування, але наші предки змогли вистояти і перемогти. 28 жовтня 1944 року відбулося остаточне витіснення окупантів із західної частини нашої держави. Цього дня Сумщина, наряду із усією Україною, вшановує пам’ять воїнів, які виборювали свободу для України.

У заходах з нагоди відзначення 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників взяли участь керівництво міста та області, депутати, ветерани війни, учнівська та студентська молодь. Долучився до заходів і перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль.

Він поклав квіти до Меморіалу «Мати-Батьківщина», пам’ятнику польським воїнам та Меморіального комплексу «Вічна Слава».

«Друга світова війна забрала мільйони життів людей у всьому світі. Величезною трагедією ця війна стала для нашої країни, яка внаслідок ворожої окупації втратила п’яту частину свого населення. Тому День визволення України від фашистських загарбників став великим святом із гірким присмаком болю», - наголосив перший заступник голови обласних парламентарів.

Присутні на заході затамовано слухали залпи зі стрілецької зброї – як згадку про водночас біль і радість тих далеких днів.

Пам’ять про величний подвиг в ім’я миру і життя на землі передається із покоління в покоління. Ми повинні завжди пам’ятати та пишатися героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які звільнили від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом у надзвичайно важких умовах відбудували зруйновані міста та села, відродили економічний потенціал, плекали наше мирне майбутнє.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus