Володимир Токар привітав автомобілістів і дорожників із професійним святом

Напередодні Дня працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства України керівники Сумської обласної та міської влади, народні депутати, профспілки вітали фахівців галузі з професійним святом.

Голова обласної ради Володимир Токар наголосив, що нині без автомобілів неможливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста і підприємства.

«Своєю невтомною працею ви робите вагомий внесок у розвиток Сумщини. Щодня наїжджаєте десятки, а то і сотні кілометрів, виконуючи важливі державні функції, ремонтуєте дороги. Від вашої майстерності залежить безпека пасажирів. На жаль, великовантажні автомобілі розбивають дорожнє полотно, тому ми будемо звертатися до керівництва країни, аби на законодавчому рівні врегулювати це питання», - наголосив Володимир Миколайович.

Він розповів, що у молоді роки також був автомобілістом, тому знає ціну праці людей, які присвятили себе цій галузі. Голова обласної ради акцентував увагу, що на засіданні Ради регіонального розвитку, яке пройшло на цьому тижні, Президент України Петро Порошенко приділив в своїй промові увагу дорогам. Він сказав, що вони будуть будуватися, і відновлення дорожньої мережі стане символом України.

Напередодні свята Володимир Токар подякував своєму колезі по депутатському корпусу і керівнику служби автомобільних доріг Сумської області Анатолію Романюку за його професіоналізм. Всім працівникам автомобільної та дорожньої галузі побажав міцного здоров'я, щастя, благополуччя, миру, подальшої успішної та безаварійної роботи, і вручив відзнаки найкращим працівникам.

«Ви доводите, що дорожнє господарство держави відновлюється, а магістралі Сумщини поступово наближаються до європейських стандартів. Але попереду нас чекає ще багато роботи. Щиро дякую вам за внесок у розбудову Сумщини. Він вагомий і неоціненний. Нехай усі дороги у вашому житті будуть рівними і ведуть лише до успіху. Бажаю безпечного руху, творчої наснаги, вдячності від людей», - звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Микола Клочко. Він зазначив, що наразі немає людей, які були б повністю задоволені станом доріг, але немає й тих, хто заперечить: зараз ситуація змінюється на краще.

Очільник області вручив нагороди, побажав усім міцного здоров’я, наснаги, миру й добробуту.

Артисти філармонії подарували автомобілістам і дорожникам цікаву концертну програму.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 жовтня 2017, 15:08

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus