Анатолій Річкаль завітав із робочою поїздкою до оздоровчого закладу «Ровесник»

Перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль здійснив робочу поїздку до Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу  «Ровесник». Посадовець ознайомився з його функціонуванням та взяв участь в урочистому відкритті VІІ оздоровчої зміни для дітей учасників АТО, дітей з малозабезпечених і багатодітних родин.

Перед святковим заходом перший заступник голови обласних парламентарів проінспектував заклад. Він завітав до їдальні і поцікавився у малечі, чи задоволені вони харчуванням, подивився на умови проживання та оздоровлення маленьких відпочивальників та навіть спробував фіто-чай, яким оздоровлюють дітлахів.

«Під час спілкування із дітьми було зрозуміло, що відпочивати тут їм подобається, - зауважив Анатолій Річкаль. - Так, оздоровчий заклад побудований давно, але його територія доглянута, діти забезпечені усім необхідним. Організація дозвілля також на високому рівні. Також приємно відзначити, що педагоги приділяють особливу увагу патріотичному  вихованню дітей».

Малеча оздоровлюватиметься відповідно до угоди про співробітництво у сфері розвитку туризму та оздоровлення між Сумською та Херсонською облдержадміністраціями за рахунок обласного бюджету. Протягом зміни, 21 дня, тут перебуватимуть 69 дітей із Херсонської області і 77 дітей із Сумщини. Загалом, «Ровесник» може прийняти 160 дітей на зміну.

Із-поміж іншого, посадовець обговорив із директором «Ровесника» Світланою Палкіною проблемні питання закладу. Він зауважив, що для ще кращого оздоровлення дітлахів тут вкрай необхідно облаштувати басейн, адже взимку із повноцінними водними процедурами виникають труднощі. Зокрема, у вирішенні цього питання перший заступник голови обласної ради пообіцяв особисто посприяти.

«Діти – наше майбутнє, і ми не маємо права економити на їхніх потребах, до того ж якщо йде мова про здоров'я малечі», - зауважив Анатолій Річкаль.

Під час святкового відкриття VІІ табірної зміни Анатолій Річкаль побажав дітлахам хороших вражень та вірних друзів. Для гостей діти та персонал підготували святкову програму із танцями та співами, кожен із табірних загонів представили свою візитку картку.

Зворушлива атмосфера урочистого заходу, море посмішок, щирих побажань та привітань, радісні обличчя як дітей, так і дорослих, свідчили про те, що це свято стане ще однією яскравою сторінкою в житті кожного із них.

«Сьогодні за багатьма оцінками, Державний  позашкільний  оздоровчий заклад санаторного типу  «Ровесник» є зразковим. Впевнений, що депутатський корпус обласної ради і надалі підтримуватиме його високий рівень і допомагатиме покращувати умови перебування та оздоровлення дітей», - зауважив перший заступник голови обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 жовтня 2017, 11:01

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus