На Буринщині розпочато ремонт дорожнього покриття

Знаючи болючу проблему жителів сіл Буринського району, де автошляхи  перебувають у аварійному стані, або ж взагалі відсутні, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль та депутат обласної ради Олександр Непочатов перейнялися цим питанням.

За їхнього сприяння з обласного бюджету було виділено 500 тис. грн. на ремонт найбільш аварійної ділянки автошляху Буринь-Воскресенка. Тож вже зараз тут проводяться ремонтні роботи. Як саме ремонтують дорогу оглянули й обласні парламентарі.

«Буринщина – аграрний район, - говорить Олександр Непочатов. Майже весь рік тут курсують багатотонні вантажні автомобілі. Звичайно, від цього стан дорожнього покриття не покращується. Зважаючи на те, що у районному бюджеті кошти на ремонт автошляхів відсутні доводиться заручатися підтримкою області, оскільки вщент розбиті дороги є неприйнятними для нормального життя людей».

Також Анатолій Річкаль та Олександр Непочатов зустрілися із головним інженером ДП «Сумський облавтодор» Володимиром Шамраєм та обговорили питання ремонту цієї ділянки дороги.

За словами Володимира Михайловича, на об'єкті працює найсучасніша техніка. Обочина дороги розширюється, що дасть змогу краще її експлуатувати та  максимально розчищати в зимовий період.

«Вже проведено вирівнювання верхнього шару дороги та ямковий ремонт. З понеділка, якщо дозволить погода, бригада філії «Конотопський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» розпочнуть укладати асфальт», - зауважує головний інженер облавтодору.

Зокрема, як зазначають обласні депутати, це лише початок масштабного капітального ремонту доріг на Буринщині, адже наразі вони ініціюють глобальне вирішення цього питання.

«Вже сьогодні відпрацьовується варіант виділення 25 млн. грн. з обласного бюджету на наступний 2018 рік. Вони підуть на ремонт доріг на всій території новоствореної громади. Зрозуміло, що відразу усі шляхи відремонтувати не вдасться. Адже на Буринщині дороги досить розбиті, але справа вже зрушила із мертвої точки. Це лише перший крок», - переконує перший заступник голови обласного депутатського корпусу.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus