Обласний депутат допоміг відремонтувати старий багатоквартирний будинок у Ромнах

Роменчани, які живуть у багатоквартирному будинку по вулиці Маяковського, не можуть звикнути до того, що вдома їм більше не крапає на голову, під вікнами немає багнюки, а в підвалах – сирості та смороду. Усе – завдяки допомозі депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна.

«Старша» по будинку пані Надія з хвилюванням згадує ті часи, коли разом із сусідами жила в полоні розбитого даху. Дощова вода докучала людям не тільки згори, а й під ногами – адже відлив, що колись обороняв фундамент будинку від опадів, з роками зруйнувався, і у негоду під стінами утворювалося болото. Волога потрапляла у підвали, через що постійно стояв неприємний запах.

Допомоги від ЖЕКу люди перестали чекати, а відремонтувати старий дім за свої кошти не могли, адже більшість із них – давно на заслуженому відпочинку. Тож звернутися вирішили до відомого в місті благодійника – Дмитро Кірюхін відразу ж відгукнувся.

Депутат власним коштом провів роботи з ремонту даху та відливу для фундаменту. У підвалах з’явилися нові душники, а навколо двору – охайна дерев’яна огорожа. Крім того біля багатоповерхівки були спиляні гілки.

Жителі будинку додають: обранець не вперше йде їм назустріч. Кілька років тому він допоміг зробити тут водовідведення, якого не було з 1960 року. «Дмитро Євгенійович – чуйна, добра людина, яка ніколи не пройде повз того, хто потребує допомоги, – говорить пані Надія. – Хотілося б, аби кожен депутат робив щось подібне для людей, які його обирають».

 

За інформацією прес-служби ПП «Відродження»

 

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 25 жовтня 2017, 10:54

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus