Автопарк швидкої допомоги Лебединщини поповнився п’ятьма новими машинами

24 жовтня у Лебедині відбулася урочиста церемонія вручення ключів від п’яти нових автомобілів швидкої допомоги, які було придбано в рамках співфінансування бюджетів району (1млн. 830 тисяч грн) та дев’яти сільських рад (770 тисяч грн). Один автомобіль – Газель, обслуговуватиме центральну районну лікарню, інші чотири УАЗи – села Василівка, Малий Вистороп, Рябушки і Межиричи.

На урочистості завітали заступник голови обласної ради Тетяна Головко, начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко, головний лікар Сумського обласного онкодиспансеру Володимир Кононихін, обласний стоматолог Володимир Савченко, керівники району, сільських рад та місцеве духовенство.

Тетяна Головко у своєму вітальному слові зазначила, що нові спеціалізовані санітарні автомобілі стануть порятунком для жителів сіл, що потребують постійної уваги лікарів. «Переоснащення медичної галузі області новою технікою – важливий крок у розвитку охорони здоров’я. Наше завдання, щоб жителі Сумщини отримували якісні медичні послуги, оскільки здоров’я – найдорожче, що є у людини», - наголосила заступник голови обласної ради.

Раділи такому подарунку не лише жителі сіл та району, а й самі медики, оскільки, говорять, тепер не потрібно буде на «перекладних» добиратися до своїх пацієнтів, а швидко й оперативно відвідувати хворих.

Після численних привітань і подяк слово взяв благочинний Лебединського церковного округу протоієрей отець Роман. Він благословив всіх присутніх, провів короткий молебень і освятив нові автомобілі.

На завершення заходу почесні гості вручили ключі від машин швидкої допомоги водіям.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus