Голова Сумської обласної ради взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Голова Сумської обласної ради Володимир Токар перебуває з робочою поїздкою в Києві, де бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Під час зустрічі, яка проходить за участю керівників обласних та районних органів виконавчої влади, міських голів та очільників об’єднаних територіальних громад розглядаються питання децентралізації, реформ у країні, розвитку бізнесу та залучення інвестицій, стану доріг тощо.

Президент закликав пришвидшити впровадження медичної реформи в сільській місцевості, доручив керівникам ОДА у співпраці з Мінрегіонбудом швидко визначити схему розміщення та плани розташування сільських амбулаторій з урахуванням навантаження на лікаря та доступності для пацієнтів. «Міністерство охорони здоров’я вже розробляє стандартні вимоги до обладнання та набору медикаментів. Впевнений, що Уряд в найкоротші терміни прийме державні програми, яка врахують всі нюанси розвитку сільської медицини на підставі нового закону», - зазначив Президент.

Петро Порошенко наголосив на важливості дбати про примноження можливостей для розвитку бізнесу в Україні, залучення інвестиції, а також спільну стратегію влади, бізнесу, центральних виконавчих органів та місцевого самоврядування.

Глава держави подякував Верховній Раді за ухвалення змін до процесуальних кодексів, які необхідні для судової реформи. Він зауважив, що очікує  до кінця 2017 року ухвалення Закону «Про Антикорупційний суд».

Серед іншого Петро Порошенко наголосив, що децентралізація в Україні подолала скептичні настрої на місцях і довела свою ефективність для розвитку місцевих громад.

«Із реформ, безумовно, і ми тут можемо всі підтвердити, що однією з найголовніших і найрезультативніших є децентралізація. За три роки її впровадження власні доходи місцевих бюджетів зросли приблизно в два з половиною рази», - сказав Петро Порошенко.

Звернувся Президент і до політиків, які намагаються розхитати ситуацію в Україні, зауваживши, що народ їм не вірить і тому не дає цього зробити. «Країна переходить від виживання до розвитку. І ніхто і ніщо не зупинить наш впевнений рух вперед», - зазначив Петро Порошенко.

Останнє оновлення на Середа, 25 жовтня 2017, 12:02

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus