У Сумах заклали фундамент нового заводу

На промисловому майданчику групи компаній «Технологія» заклали фундамент нового заводу коркувальних засобів і поліграфічних виробів. Вартість об’єкту – 115 млн грн.

Цех, потужністю у 3,5 млн. тонн готової продукції на рік (вироби для харчової та фармацевтичної промисловості), планується повністю забезпечити сучасним технологічним обладнанням, яке дозволятиме випускати потрібні обсяги продукції та створити більше 200 робочих місць.

Загальна площа забудови складає майже 12 тисяч м.кв. Будівництво цеху планується виконувати відповідно до сучасних вимог стандартів виробництва і закінчити у 2019 році.

Під час символічного закладення фундаменту, керівники області, міста, підприємства, кинули у котлован монети, який потім робочі залили бетоном.

Голова обласної ради Володимир Токар наголосив під час спілкування, що коли в області розвивається промисловість і підприємництво, це, в першу чергу, – не лише значні надходження до місцевих бюджетів, а й нові робочі місця, зарплати, інфраструктура. Відповідно, жителі області залишаються вдома, а не їдуть працювати за кордон.

Він висловив подяку керівнику групи компаній «Технологія» Володимиру Зайцю за те, що той залучає в область іноземні інвестиції, відтак створює робочі місця та бере активну участь у благодійності.

«За оцінками експертів, Сумщина посідає перші місця в організації умов для бізнесу – зазначив голова ОДА Микола Клочко. – Кожна інвестиційна копійка, яка заходить на територію області, збільшує нашу економічну потужність».

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр Сітак повідомив, що у минулому році суб’єктами господарювання усіх форм власності у розвиток Сумщини було інвестовано близько 5,5 мільярда гривень.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus