Емоції, пристрасті й тріумф – «щепкінці» відкрили новий 85-й театральний сезон

Цьогорічний 85-й театральний сезон у Сумах розпочався по-справжньому казково - актори Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. Михайла Щепкіна репрезентували глядачам виставу «Лісова пісня».

Геніальна поезія Лесі Українки переплелася воєдино з емоційно-проникливою музикою та неперевершеною грою акторів обласного театру. З перших хвилин сценічного дійства глядачів заворожило розмаїття емоцій та пристрастей, які відбувалися на сцені.

Доторкнувся до незримої висоти театрального мистецтва і перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. Вітаючи акторів із відкриттям театрального сезону, він відзначив, що депутатський корпус сьомого скликання багато робить для розвитку місцевого храму Мальпомени.

«За останнє 5-річчя на капітальні видатки для театру ім. М. Щепкіна було виділено 11 млн. грн. і більше 6 млн. грн. – у поточному році. Ці кошти пішли на реконструкцію другого поверху будівлі, гримерних та коридорів. Наразі у планах - реконструкція малої сцени та облаштування спеціальних підйомників для осіб з обмеженими фізичними можливостями», - зазначив перший заступник очільника обласних парламентарів.

Анатолій Якович побажав колективу театру натхнення, благодатних умов для розвитку їхнього таланту і втілення творчих задумів для плідної та успішної праці на творчій ниві, а глядачам задоволення від перегляду вистави.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва та з нагоди відкриття 85-го театрального сезону начальник інформаційно-репрезентаційного відділу театру Андрій Сечін та артистка хору Віта Морозова нагороджені Грамотами Сумської обласної ради.

Трагічна, ніжна та колоритна казкова п’єса розповіла присутнім про історію кохання лісової Мавки та звичайного хлопця Лукаша, образи яких на головній сцені Сумщини втілили Діана Каландарішвілі та Юрій Оноприйко. Талановито, жваво, яскраво – навіть таких слів замало, аби описати гру «метрів» театрального мистецтва заслужених артистів України Сергія Медіна та Тамари Корінної, а також акторів Владислава Писарева, Марії Корінної, Олени Оноприйко, Владислава Калініченка, Віталія Панченко, Катерини Саченко та Артема Кнопіка.

Вони змушували глядачів хвилюватися, радіти та сумувати і навіть із героями п’єси ніби брати участь у цьому грандіозному дійстві.

Самі актори запевняють, що для них вистава має глибокий філософський зміст. «Німого в лісі в нас нема нічого...», - головне гасло «щепкінської» «Лісової пісні».

Директор театру Микола Юдін назвав цю виставу феєричною в усіх сенсах цього слова, адже в неї вклали часточку своєї душі не лише актори. Режисер-постановник Роман Козак, сценограф та костюмер Алія Байтенова, балетмейстер Ольга Семьошкіна, костюмер Любов Медвідь та хормейстер Катерина Рохіна зробили усе та навіть більше для того, щоб глядачі отримали справжню насолоду від побаченого.

Глядачі сприйняли виставу на ура! Наприкінці дійства вони аплодували стоячи, схвальними вигуками вітаючи талановитих акторів та усіх, хто дозволив поринути у світ справжнього, небаченого до цього часу мистецтва.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus