В Улянівці за підтримки обласного депутата ремонтують дороги

Попри хмарну погоду в Улянівці, що на Білопільщині, на обличчях людей радісні посмішки. У центрі селища почали відновлювати дорожнє покриття. Багаторічна проблема, яка не давала спокійно жити, почала вирішуватися. Радіють власники придорожніх садиб, оскільки від багатотонних зерновозів будівлі бралися тріщинами. Радіють власники велосипедів усіх поколінь, оскільки тепер по вулиці можна спокійно проїхати. Від вправної роботи дорожніх будівельників одній жінці трохи не стало зле – настільки зраділа від побаченого.

Скільки нашим людям потрібно для щастя?! Виявилося – небагато. Треба було лише вийти на стихійний мітинг і пригрозити місцевим аграріям перекрити дорогу. І це подіяло. Вщент розбита дорога стала справжньою проблемою, бо коли шістдесятитонна вантажівка плигає по ямах, то і хати лопаються, і люди жахаються по узбіччях. Та й самі узбіччя від того, що усі намагаються об’їхати ями на дорогах, перетворилися на пустельний ландшафт.

Агровиробники, нарешті, зрозуміли, що люди не миритимуться зі зруйнованим станом центральної дороги й пішли на зустріч громаді й погодилися надати допомогу селищу.

Поруч із людьми весь цей час знаходився й депутат обласної ради Дмитро Нагорний. Він допомагав у пошуку компромісу між громадою та аграріями. Адже для села успішна діяльність агрогосподарства є вкрай важливою, бо надає робочі місця й податки. Та й дорога по селу – це не лише атрибут комфорту, але ще й гарантія безпеки життя. Що важливіше? Хіба тут просто так вибереш. Усе потрібно. Напевно, це й допомогло знайти спільну мову.

Представники місцевого ПСП «Слобожанщина Агро» погодилися виділити на проведення капітального ремонту центральної дороги в Улянівці 500 тис. гривень. Таку ж суму виділено й Службою автодоріг за рахунок коштів державного бюджету.

— Я радий, що вдалося допомогти людям, - зазначив Дмитро Нагорний. – Коли дізнався, що люди вийшли на стихійний мітинг, одразу ж приїхав до Улянівки. У такій ситуації я не міг залишитися осторонь. Під час робочих поїздок сам неодноразово бачив, як багатотонні КАМази снують по вузеньких вулицях. Коли така багатотонка з причепом потрапляє у яму, то земля здригається. Звідси – тріщини на будинках. Тож я вдячний керівнику Служби автомобільних доріг, який підтримав улянівців.

У результаті переговорів був сформований пайовий фонд для ремонту центральної дороги, де частину зобов’язань взяли на себе представники ПСП «Слобожанщина Агро», інші – це кошти державного бюджету.

— Частково-ямковий ремонт дороги по вулиці Центральна продовжується, - зазначає селищний голова Улянівки Людмила Каштенкова. - Звісно, хотілося б капітально відремонтувати усю дорогу, а ще й ту, яка веде до Улянівки з Конотопської траси, інші під’їздні шляхи.

За повідомленням спеціалістів, наступний рік для України стане роком доріг. Тож, сподіваємося, усі маленькі доріжки й великі траси будуть відремонтовані. І мешканці не тільки Улянівки, але й всієї України зможуть пересуватися дорогами, як у Європі.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus