Дмитро Нагорний: «Покрова стала символом незламності українського духу»

Віднедавна 14 жовтня українці стали відзначати одразу три свята: День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, день Українського козацтва.

Свято Покрови вважається одним із найбільш шанованих в Україні. Водночас з давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього Українського козацтва. Ось чому зі святом Покрови збігається святкування дня Українського козацтва. А з 2015 року 14 жовтня є також і державним святом – Днем захисника України.

Напередодні цих свят у всіх школах і клубах скликаються урочисті зібрання. Під час таких свят око радіє від вишиванок та рушників. А зі сцени звучать народні пісні й слова щирих привітань українським військовим.

В Улянівці, що на Білопільщині, у клубі напередодні свята зібралося майже усе село. Свято Покрови стало ще й символом ствердження української незалежності. Тому й почесними гостями на цих урочистих святах стали люди у військових одностроях – учасники бойових дій. На їхню адресу – слова привітань за мужність і незламний дух, за військову звитягу й гідність справжніх спадкоємців українських козаків.

На свято до своїх виборців у селищі Улянівка прибув і депутат обласної ради Дмитро Нагорний. Звертаючись до усіх поколінь гостей, присутніх у залі, обласний обранець відзначив, що свято Покрови Пресвятої Богородиці завжди відзначалося у кожній українській родині. «Покрова оберігає нас від зла, зміцнює родини, а головне - оберігає від нападів, бо надихає наших захисників і додає їм сил. Низький уклін усім захисникам України! Цього дня ми звертаємося до Божої Матері з проханням надати сили кожному з нас і захистити своїм покровом-щитом від ворогів і негараздів, розіслати благодать над рідною землею», - наголосив Дмитро Володимирович.

Того дня також звучали інші привітання, виступи самодіяльних артистів, а учасники місцевої хореографічної студії подарували присутнім незабутні враження від колориту запального українського танця.  

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus