Анатолій Річкаль: «Жодне звернення громадян не залишиться поза нашою увагою»

Сьогодні, 9 жовтня, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль провів черговий прийом громадян. Для спілкування з посадовцем записались декілька жителів Сумської області, питання кожного з яких потребували підтримки представників обласної влади.

Двоє мешканців звернулось до першого заступника обласних парламентарів із питаннями, що стосувалися роботи правоохоронних органів.

Також жителів області цікавило питання ремонту автомобільних доріг. Зокрема громадянин, який завітав на особисту розмову із посадовцем, висловив свою думку і запропонував різні альтернативні варіанти стосовно вирішення цієї проблеми.

«Жодне звернення не залишається поза увагою. Адже тільки розв’язуючи питання кожної окремої людини, можна досягти добробуту суспільства в цілому», - наголосив перший заступник голови обласного депутатського корпусу.

Під час особистого прийому жителі Сумщини отримали кваліфіковані відповіді на всі запитання. Анатолій Якович надав роз’яснення та доручення щодо оперативного опрацювання кожного звернення та наголосив на необхідності контролю за перебігом вирішення кожної проблеми, з якою звертались громадяни.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 15:47

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus