Ukrainian English Polish


Анатолій Річкаль: «Жодне звернення громадян не залишиться поза нашою увагою»

Сьогодні, 9 жовтня, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль провів черговий прийом громадян. Для спілкування з посадовцем записались декілька жителів Сумської області, питання кожного з яких потребували підтримки представників обласної влади.

Двоє мешканців звернулось до першого заступника обласних парламентарів із питаннями, що стосувалися роботи правоохоронних органів.

Також жителів області цікавило питання ремонту автомобільних доріг. Зокрема громадянин, який завітав на особисту розмову із посадовцем, висловив свою думку і запропонував різні альтернативні варіанти стосовно вирішення цієї проблеми.

«Жодне звернення не залишається поза увагою. Адже тільки розв’язуючи питання кожної окремої людини, можна досягти добробуту суспільства в цілому», - наголосив перший заступник голови обласного депутатського корпусу.

Під час особистого прийому жителі Сумщини отримали кваліфіковані відповіді на всі запитання. Анатолій Якович надав роз’яснення та доручення щодо оперативного опрацювання кожного звернення та наголосив на необхідності контролю за перебігом вирішення кожної проблеми, з якою звертались громадяни.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 15:47

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus