Ukrainian English Polish


Буринська школа мистецтв інструментально оновилася

У дитячій школі мистецтв м. Буринь навчаються 235 юних буринчан. Кожного дня тут вирує життя, викладачі докладають максимум зусиль для того, щоб прищепити дітям відчуття прекрасного. Наразі обдаровану молодь навчають 19 викладачів. Випускники закладу потім успішно продовжують отримувати освіту у найкращих музичних закладах України.

Щоб дізнатися, чим «живе» заклад нині та які існують нагальні проблеми, днями сюди завітав депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов та помічник народного депутата України Миколи Лаврика Олена Беркут. І не з порожніми руками.

Гості передали адміністрації школи музичні інструменти на суму близько 200 тис. грн., придбані завдяки народному депутату з фонду «Соціально-економічного розвитку». Відтак школа мистецтв поповнилася сценічним піаніно, двома гармонями, сопрано-саксофоном, кларнетом, віолончеллю і combo-монітором.

«Ваші школярі – це вже артисти. Спільно ми заклали маленьку цеглинку в подальший розвиток талановитих учнів. Сподіваюся, через деякий час ми побачимо їхні професійні виступи на великій сцені», - звернувся до викладачів обласний обранець.

Разом із директором і викладачами закладу Олександр Непочатов та Олена Беркут обговорили необхідність ремонту приміщення, де займаються дітлахи, адже будівля зведена ще на початку 70-х років, капітальний ремонт із того часу не проводився.

«Як депутат обласної ради, я посприяю підготовці проектної документації з модернізації будівлі, — зазначив обласний обранець. – Як тільки вона буде готова – розпочнемо ремонтні роботи».

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 05 жовтня 2017, 14:09

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus