«Коли мова йде про майбутнє покоління, ми повинні діяти спільно», - переконана заступник голови облради

Сьогодні до Дня усиновлення у конгрес-центрі СумДУ відбувся брифінг з питань забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання. Відбувся захід у рамках соціального стартапу, який спрямований на поліпшення надання послуг прийомним родинам.

Відкривала захід заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Вона подякувала присутнім прийомним батькам, які взяли на себе відповідальність за долі дітей та розділили з ними своє душевне тепло та любов.

До розмови також долучилися директор Сумського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Шевченко, начальник служби у справах дітей Сумської ОДА Юрій Каліновський, начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області Сергій Тарасенко, начальник відділу соціальних гарантів ОДА Валентина Соболєва.

На заході кожен мав змогу знайти відповіді на найбільш актуальні для себе питання. Відтак, прийомні батьки та батьки-вихователі активно цікавилися порядком обчислення розміру пенсії, забезпеченням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, житлом та іншими питаннями.

«Влада усіх рівнів повинна виявляти турботу про такий дітей, як у сфері захисту житлових прав цієї категорії осіб, так і в інших сферах, необхідних для їх повноцінного життя та розвитку», - зазначила Тетяна Головко.

Директор Сумського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Шевченко повідомила, що цього року із держбюджету виділили близько 7 млн. грн. на придбання житла, за які планується купити 2 будинки сімейного типу та 8 двокімнатних квартир у 8 районах області (житло комунальної власності).

Загалом, на первинному обліку служб у справах дітей та сім’ї Сумської області перебуває 2061 дитина. Із них 506 дітей – це діти-сироти. Решта – діти, чиїх батьків позбавлено батьківських прав. Під опікупіклування влаштовано 1446 дітей. На вихованні у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу перебуває 455 дітей. Із початку 2017 року усиновлено 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Турбота про дітей-сиріт та тих, котрі залишилися без батьківської опіки, - головні речі, що мають об’єднати нас, дорослих. Адже діти повинні відчувати себе захищеними», - наголосила заступник голови обласного депутатського корпусу.

Останнє оновлення на Середа, 04 жовтня 2017, 19:15

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus