Анатолій Річкаль відвідав творчий звіт аматорських колективів Ямпільського району

29 вересня гостинна ямпільска земля приймала гостей із всіх куточків Сумщини. Цього дня у приміщенні районного центру культури та дозвілля звітували неперевершені таланти народної творчості, юні художники, майстри різблення по дереву та кістці, вишивки, хранителі старовинних народних речей та аматори художньої самодіяльності.

На звіті, що відбувся у рамках ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», були присутні перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, начальник управління культури та туризму Сумської ОДА Олена Мельник, очільники Ямпільського району та гості.

Найбільше враження на присутніх справила виставка «Яка вона – душа Поліська?». Тут були представлені роботи майстрів українських ремесел, різноманітні старовинні літературні твори, виставки автентичного та сучасного українського одягу.

Вітаючи учасників творчого звіту, Анатолій Річкаль зазначив, що такі заходи мають вагоме значення у збереженні культурної спадщини. «Те, що ми бачимо сьогодні, – прояв великого духовного багатства і майстерності українського народу. Наше завдання – зберегти і примножити це багатство», - наголосив посадовець.

Особливу вдячність Анатолій Річкаль висловив усім, хто береже історію Ямпільщини та українського народу. Він упевнений у тому, що культурні надбання передаватимуться з покоління в покоління, а добрі традиції примножуватимуться новими здобутками.

«Ямпільщина – це своєрідне джерело самобутніх талантів, мистецтво яких не можливо оцінити. Кожен із тут присутніх майстрів несе у собі все те велике, на що варто рівнятися і наслідувати», - зазначив Анатолій Якович.

Він подякував усім учасникам, які взяли участь у творчому звіті, за сприяння розвитку естетичної культури, виконавської майстерності, за активну участь у культурному житті та збереженні традицій українського народу.

Творчий звіт Ямпільщини вирізнявся майстерно вибудованою концертною програмою. Гарну режисуру та високий виконавський рівень творчих колективів відзначили глядачі.

«Не можна виділити кращі номери у цьому захоплюючому видовищному дійстві, адже кожен з них був неперевершений», - наголосив перший заступник голови обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus