Обласний депутат вітав педагогів Великописарівщини з професійним святом

Напередодні Дня вчителя привітати педагогів Великописарівщини приїхав депутат обласної ради Олександр Стрельченко.

Святкування відбулися у місцевому Будинку культури, де зібралися вчителі, вихователі, співробітники шкіл району.

Обласний депутат – почесний гість на святі, адже постійно допомагає місцевим закладам освіти. Тільки протягом останнього року у Великописарівській ЗОШ, завдяки обранцю, встановлено пластикові вікна та постелений новий лінолеум. До кінця року 150 тисяч грн. отримає й Охтирський центр професійно-технічної освіти в смт Велика Писарівка, на які будуть закуплені сучасні комп’ютери.

Звертаючись до педагогів району, Олександр Стрельченко сказав: «У житті кожного з нас професія вчителя займає особливе місце. Ви не просто вчите нас читати, писати, рахувати, а й віддаєте всю душу, радіючи нашим успіхам і маленьким перемогам. Професія вчителя – унікальна. Її результати видно лише через десятиліття. І найбільше щастя для кожного педагога – бачити, що маленькі першокласники стали успішними, освіченими і мудрими людьми».

Обласний обранець акцентував увагу, що галузь освіти має бути для держави пріоритетною, саме тому він намагається свою депутатську діяльність спрямовувати у це русло. «Я завжди відстоюю і продовжуватиму відстоювати інтереси Великописарівського району і допомагати освітянам», - наголосив Олександр Стрельченко. Він побажав педагогам миру, здоров’я та усіляких гараздів і вручив цінні подарунки двом вчителям та водію шкільного автобуса.

На думку обранця, підтримувати школи мають і депутати, і підприємці. «Потрібно максимум вкладати в розвиток освіти, щоб нашим дітям не було соромно привести до шкільного порога майбутнє покоління».

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus