Ukrainian English Polish


Вклонюся вчителю до ніг: на Буринщині привітали освітян із професійним святом

Кожного року у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти. Тож, напередодні свята, 29 вересня, педагоги Буринщини приймали вітання від районного керівництва та гостей. Завітав на урочистості і депутат обласної ради Олександр Непочатов.

«Ваша професія дуже важлива для виховання справжніх громадян України, людей, які в майбутньому будуть розвивати наші міста та державу», - звернувся до присутніх обласний обранець.

Олександр Непочатов зазначив, що для нього, як депутата облради, важливе значення мають умови праці педагогів та навчання дітей, тому за рахунок коштів, наданих йому на виконання депутатських повноважень, було придбано два ноутбука та дев'ять інтерактивних дощок на суму 200 тис. грн. Значну суму коштів депутат виділяє на збереження енергоефективності шкіл та садочків, зокрема у декількох навчальних закладах району були замінені старі вікна на металопластикові.

Вітали представників освітньої галузі Буринщини і керівники району голова Буринської райдержадміністрації Василь Бойко, заступник голови районної ради Леонід Білик та начальник відділу освіти РДА Валентина Стасюк.

Вони побажали педагогам довгих та щасливих років життя та щоб їхня професійна нива поповнювалась новими вагомими здобутками, а всі починання стали успішними.

За високий професіоналізм, активне впровадження  нових форм, методів навчання, виховання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти Почесними грамотами Сумської обласної державної адміністрації, грамотами райради та райдержадміністрації, грамотами відділу освіти і профспілкової організації було нагороджено кращих працівників, які досягнули найбільших успіхів у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

У День вчителя щоденну нелегку вчительську працю відзначають по-особливому урочисто. От і цьогоріч, свої неповторні співочі таланти освітянам Буринського району дарували вокалісти та колективи Сумської обласної філармонії та маленькі вихованці.

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus