Заслуженого артиста України Василя Будянського із 75-річним ювілеєм привітав перший заступник голови обласної ради

Днями свій 75-річний ювілей святкував корифей театрального та літературного слова, заслужений артист України Василь Будянський. Із цієї нагоди у Сумському обласному театрі для дітей і юнацтва відбувся творчий вечір артиста.

Зі щирими вітаннями та побажаннями довгих літ творчості, невичерпного натхнення, поваги і любові соратників, учнів та послідовників до Василя Івановича звернувся перший заступник голови депутатського корпусу Сумщини Анатолій Річкаль.

Перед поважним зібранням він наголосив на тому, що Василь Іванович сьогодні є справжнім взірцем як усного, так і писемного мовлення. «Коли ми спілкуємося із родиною Будянських то наче доторкаємося до джерела національної свідомості та високої творчості. Слухаючи, які він читає власні поезії, кожна людина отримує відкритий доступ до прекрасного, знову і знову закохується в українське слово», – каже перший заступник голови обласної ради і звертається до ювіляра: «Дякуємо Вам за велику письменницьку спадщину, завдяки якій ми, сучасники та прийдешні покоління, усвідомлюємо нелегкий шлях поступу національної культурної думки».

Анатолій Річкаль передав вітання від депутатського корпусу Сумщини, а також за багаторічну сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у культурно-духовний розвиток Сумського краю вручив ювіляру почесну відзнаку обласної ради.

Безліч разів виходив заслужений артист на велику сцену і дарував насолоду своїми піснями та віршами, торкався найпотаємніших струн людської душі. І кожного разу це відбувалося із задоволенням, бо  Василь Будянський впевнений – це місце, де можна казати правду.

Про різні грані творчої особистості багато теплих слів сказали друзі та колеги великого майстра слова.

У ювілейному концерті Василь Будянський знову подарував можливість слухачам поринути у прекрасний вир української пісні та поезії та проникнути у безмежну красу неповторної мистецької творчості.

https://www.youtube.com/watch?v=1bgL3wTxG6E&feature=youtu.be

Фото з сайту Лебедин press

Останнє оновлення на Четвер, 28 вересня 2017, 10:50

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus