У Сумах відбулися урочистості до Дня працівників освіти

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання. 27 вересня у драмтеатрі ім. М. С. Щепкіна відбулися урочистості та святковий концерт.

Зі святом освітян Сумщини вітали заступник голови обласної ради Тетяна Головко, голова обласної державної адміністрації Микола Клочко, народні депутати України Олег Медуниця та Олександр Сугоняко. Керівники області висловили щиру подяку усім освітянам та побажали присутнім міцного здоров‘я, невичерпного оптимізму, творчого натхнення й благополуччя.

«Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, реалізуєте наукові проекти. Ми в свою чергу намагаємося забезпечити умови, необхідні для розвитку освітньої галузі в усіх її напрямках: створюємо новітні опорні школи, поліпшуємо матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів, підтримуємо вас у будь-яких починаннях та ініціативах», - звернулася до присутніх освітян Тетяна Головко.

Вона зазначила, що вчитель – це завжди трудівник і подвижник своєї справи. Тільки сильна духом людина може витримати те колосальне навантаження і стрімкий темп безперервного вдосконалення, які супроводжують роботу з учнями.

Грамотами та подяками Сумської обласної ради за високий професіоналізм та сумлінну працю посадовець відзначила кращих педагогів області Ірину Башкатову, Зою Бордун, Ларису Заворотько, Наталію Половян та Володимира Скоченка.

Багато прозвучало зі сцени хороших, теплих, добрих слів для вчителів та освітян. Очільник області Микола Клочко під час виступу зазначив, що ухвалення Закону України «Про освіту» дозволить провести глибоку всеосяжну реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Кращих з кращих педагогів нагородили відзнаками ОДА.

Упродовж урочистого заходу зворушливими піснями та запальними танцями вітали освітян кращі колективи Сумщини.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus