У свято Воздвиження Хреста Господнього посадовці об'єдналися у спільній молитві за Сумщину

Сьогодні, 27 вересня, у велике християнське свято Воздвиження молилися за мир, українську державу та Сумщину заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, голова Сумської облдержадміністрації Микола Клочко, народний депутат України Олег Медуниця, представники громадських та релігійних організацій.

Молитовні сніданки є багаторічною традицією багатьох демократичних країн світу і слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців та громадськості. Зокрема заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко зауважила, що Сумщина передує у країні із запровадження таких духовних заходів.

Вона зачитала молитву за процвітання та благополуччя Сумщини та її жителів і наголосила, що потрібно не лише проводити молитовні сніданки, а й займатися послідовним вивченням Святого Письма, адже це є запорукою подальших мудрих управлінських рішень.

Учасники сніданку зійшлися на думці, що подібні заходи надихають на продовження справи на теренах всієї Сумщини і слугують взірцем духовного єднання українців в ім’я світлого майбутнього.

Також читайте:

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus