Пропозиції Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості доручено доопрацювати

26 вересня відбулося засідання обласної комісії з відбору індивідуальних забудовників, яким надається право на одержання кредиту.

Оскільки її члени вперше зібралися разом, то насамперед обрали свого очільника. Одноголосно ним став депутат обласної ради Микола Березін.

Далі про ситуацію, що склалася з виконанням обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2

018 роки, та Правила надання і повернення довгострокових кредитів за цільовою програмою «Власний дім» у Сумській області коротко доповів в.о. директораСОКП «Фонд інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості» Євген Шаповал.

Євген Іванович озвучив деякі пропозиції фонду щодо змін до обласної програми «Власний дім», оскільки, незважаючи, що передбачено фінансові можливості для видачі кредитів, програма не запрацювала. На думку Фонду, потрібна лібералізація документів для виділення кредитів, а також об’єктом кредитування можуть бути не тільки спорудження (будівництво), добудова (завершення будівництва), реконструкція, а й ремонт житлового будинку, заміна вікон, утеплення фасаду тощо. А ще назріла необхідність, аби забудовник обирав виконувати роботи з будівництва, реконструкції, ремонту власними силами чи залучати підрядну організацію.

Обговоривши ці та інші зміни, члени комісії пристали на пропозицію свого голови Миколи Березіна. Микола Якович запропонував не поспішати з висновками.

- Нам треба до розв’язання цього питання підійти виважено, аргументовано, врахувавши всі думки і зауваження, - сказав він.

Тож було рекомендовано Фонду доопрацювати свої пропозиції, аби вже на наступному засіданні обласної комісії з відбору індивідуальних забудовників, яким надається право на одержання кредиту, розглянути їх по суті.

До слова, зазначена комісія була створена спільним розпорядженням ОДА та обласної ради 28 липня 2017 року з метою забезпечення реалізації обласної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки, що затверджена рішенням Сумської обласної ради від 28 квітня 2017 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus