Турбота про людей похилого віку на постійному контролі обласної ради

На цьому наголосила заступник голови обласних парламентарів Тетяна Головко під час урочистостей із нагоди відзначення 60-річчя з дня створення Синівського будинку-інтернату для літніх людей та інвалідів, який трудовий колектив та підопічні закладу відзначали 22 вересня.

Привітати з ювілеєм мешканців та працівників закладу завітали й директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Михайло Дубровський, представники місцевої влади, профспілкової, ветеранської організацій та благодійники.

«Турбота про літніх людей та інвалідів не може обмежуватися лише матеріальною базою. Вона має бути комплексною, забезпечувати не лише повну соціальну захищеність цієї категорії громадян, але й дарувати тепло, увагу, доброзичливість та чуйне ставлення до людей, які потребують стороннього догляду»,– зауважила Тетяна Головко.

Вона поцікавилася чим живе заклад, проблемами його мешканців та трудового колективу, також для стареньких посадовець привезла солодощі.

Заклад було створено у 1957 році спеціально для літніх одиноких людей, які потребують стороннього догляду. Підопічним закладу постійно покращують умови для проживання, медичного обслуговування та відпочинку. Тут є гостинна та молитовна кімнати, чималий бібліотечний фонд, майже у кожній кімнаті – телевізор. Окрім цього в інтернаті є чимале підсобне господарство, доглядати за яким із задоволенням допомагають мешканці комунальної установи.

Зараз у будинку-інтернаті мешкає 76 осіб, старенькі радо розповідали гостям про тутешнє життя, окремо відзначили доброзичливе спілкування та турботу з боку персоналу.

Із нагоди ювілею інтернату у Синівському будинку культури відбувся святковий концерт, - присутніх вітали місцеві творчі колективи, ансамбль козацької пісні «Хорол», вокальні тріо, солісти та ансамбль «Надвечір'я» учасниками якого є самі підопічні закладу.

До теплих слів привітань долучилася і Тетяна Головко, зокрема, вона побажала присутнім здоров'я, довгих років життя та злагоди. Окремо грамотами та подяками обласної ради посадовець відзначила директора Ольгу Семеліт та молодшу медичну сестру Олену Довгополик.

«Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, навчили долати життєві труднощі та бути достойними своєї держави. Тож, турбота та догляд за людьми похилого віку – справа кожного із нас», - зауважила заступник голови депутатського корпусу Сумщини.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus