Тетяна Головко привітала колектив Роменського коледжу КНЕУ із 70-річним ювілеєм

Цьогоріч педагогічний та студентський колектив Роменського коледжу Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана відзначає 70-річчя з дня створення закладу. Із цієї нагоди на базі коледжу  відбулась урочиста лінійка та святковий концерт. Привітати присутніх із цією визначною подією завітало чимало гостей, серед яких заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

«Сьогодні коледж відіграє вагому роль у підготовці висококваліфікованих фахівців, здійснює велику роботу у сфері духовного та культурного відродження української нації», - наголосила посадовець.

До слова, навчальний заклад готує молодих спеціалістів за такими напрямами: нафтогазової промисловості, комп’ютерної інженерії, галузевого машинобудування, підприємництва, торгівлі, фінансів та соціально-гуманітарних наук.

«За ті роки, які функціонує Роменський коледж КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, він зазнав значних змін. Однак, за 70 років змінилася й наша держава. Проте, завжди його випускники були і будуть професіоналами своєї справи, яких цінують і поважають», - зазначила під час вітального слова Тетяна Головко.

Вона наголосила на тому, що викладачі особливу увагу приділяють патріотичному вихованню студентів, а це в наш час має велике значення для підростаючого покоління та майбутнього розвитку держави.

Тетяна Іванівна подякувала педагогічному колективу навчального закладу за нелегку працю, а також  вручила відзнаки Сумської обласної ради та облдержадміністрації ряду кращих представників трудового колективу: Світлані Журид, Вікторії Бережній та Людмилі Рудик.

Також завітали привітати працівників коледжу та студентів із ювілеєм в.о ректора Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Тетяна Оболенська, директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Лукаш, керівництво міста, району, ветерани педагогічної праці та випускники.

Усі гості долучилися до нагород, якими відзначили викладацький склад коледжу.

Пізніше, директор Ніна Рудь пригадала історію становлення закладу та провела для гостей екскурсію. Присутні на власні очі пересвідчилися у тому наскільки за останній час змінився заклад, - тут створені всі умови для успішного навчання студентів: обладнані аудиторії та лабораторії, комп`ютерний клас, багатофункціональний спортивний майданчик, актова зала тощо.

«Все це дає можливість максимально наблизити процес навчання до вимог швидкоплинного сьогодення», - зауважила заслужений працівник освіти Ніна Андріївна.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus