Ukrainian English Polish


У Сумах відбувся «круглий стіл»: Прикордонні райони на східному кордоні: як стимулювати розвиток?

22 вересня відбувся круглий стіл, присвячений проблемам розвитку прикордонних районів на східному кордоні, на якому були присутні представники Сумської обласної ради.

Метою круглого столу було публічне обговорення ситуації щодо проблем розвитку районів на північних та східних кордонах України та РФ і можливих заходах з боку держави для стимулювання їх розвитку, у тому числі через внесення змін до закону «Про стимулювання розвитку регіонів».

У круглому столі взяли участь керівники Сумської державної адміністрації, керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Матіас Моргнер, радник з питань регіональної політики програми «U-LEAD з Європою»Анатолій Ткачук, представники районів та ОТГ області.

Анатолій Ткачук зазначив, має бути ціла низка змін до законодавства, для того щоб покращити ситуацію на прикордонних територіях, особливо це має стосуватися змін у системі оцінювання проектів під фінансуванням ДФРР та бюджетного кодексу. Також особлива увага була звернута на те, що радники з питань регіональної політики програми «U-LEAD з Європою» відкриті до діалогу і завжди готові йти на зустріч тим, хто готовий щось змінювати.

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus