Досі не надано правовоі оцінки стосовно блокування роботи депутатів у Буринському районі

Обласний обранець Олександр Будник направив на ім’я голови ОДА, прокурора Сумської області та начальника ГУНП в Сумській області депутатський запит щодо надання правової оцінки за фактами нападу на робочу депутатську групу обласної ради.

«27 липня поточного року в селі Слобода Буринського району групою невідомих осіб було скоєно напад на робочу депутатську групу Сумської обласної ради, яка перевіряла доцільність використання у районі сільськогосподарських земель, - йдеться у запиті. - Невідомі особи заблокували на дорозі членів робочої групи, яку очолював депутат обласної ради, голова бюджетної комісії Микола Березін, погрожували їм та облили фарбою».

Олександр Будник наголошує, що пройшло вже більше місяця від дати скоєння цього злочину, але й досі цій події не надано жодної правової оцінки. Більше того, за цими, на перший погляд, хуліганськими діями, приховується, на думку депутата, більш тяжкий злочин – самостійне захоплення земель, їх нецільове використання та нанесення величезних збитків державі у вигляді несплати податків.

Обласний обранець просить надати правову оцінку вказаним подіям, перевірити використання земель Буринського району, встановити замовників та організаторів нападу на членів робочої групи та притягнути до відповідальності винних осіб.

Депутатський запит був підтриманий більшістю голосів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 вересня 2017, 14:17

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus