Ukrainian English Polish


Депутат порушив питання транспортного сполучення у Ямпільському районі

Костянтин Товстуха на останній сесії обласної ради звернувся з депутатським запитом щодо відновлення руху автобуса за маршрутом Ямпіль-Свеса-Микитівка-Княжичі і в зворотному напрямку.

«Мешканці та селищні й сільські голови Ямпільського району протягом дев’яти місяців неодноразово зверталися до голови РДА для з’ясуваня цього питання, але все марно. Весь цей період за вищезгаданим маршрутом не існує транспортного сполучення», - йдеться у зверненні.

Депутат зазначає, що на території Княжицької сільської ради проживає 416 жителів, на території Микитівської сільської ради – 408 осіб, більшість з яких люди похилого віку.

У Княжичах знаходиться НВК, де навчається 41 дитина та працюють вчителі, які їздять на роботу рейсовим автобусом. Через відсутність транспортного сполучення ставиться під загрозу навчальний процес, адже педагоги не можуть вчасно дістатися на роботу, відповідно, страждають і школярі.

Також мешканці цих населених пунктів не мають можливості добратися до центральної районної лікарні, центру зайнятості та інших структур, що знаходяться в райцентрі.

Депутат просить голову ОДА втрутитися в ситуацію, яка склалася та розв’язати питання відновлення руху автобусу за вищезгаданим маршрутом.

Обласні парламентарі запит підтримали.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus