Ukrainian English Polish


Депутат облради переконує в необхідності радіусного кола на «страшному» перехресті Суми-Лебедин

Вирішити проблему небезпечного перехрестя на автодорозі Суми-Лебедин та Суми-Харків просить депутат обласної ради Олександр Стрельченко. Він спрямував відповідний депутатський запит на ім’я керівництва області, ГУНП України в Сумській області та служби автомобільних доріг.

На перехресті, про яке йде мова, встановлений знак обов’язкової зупинки. Втім тут завжди пожвавлений рух і обмежена видимість при проїзді та повороті. Саме тому на цій ділянці дороги найчастіше трапляються ДТП і нерідко з летальними наслідками.

«Усіх схвилювала звістка про аварію, яка трапилася 30 серпня і внаслідок якої три людини опинилися в тяжкому стані, а одна - загинула. Також на цьому перехресті мали летальний випадок у квітні поточного року. Всі автомобілісти, хто їздять через це перехрестя, називають його страшним», - зазначив Олександр Стрельченко.

Він говорить, що цю проблему треба вирішувати негайно, тож кращим варіантом пропонує облаштування радіусного кола. Це, на його думку, зобов’яже водіїв знижувати швидкість при в’їзді на перехрестя, а, отже, і ймовірність аварій буде меншою.

Колеги по депутатському корпусу підтримали запит.

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus