Роменців із Днем міста вітала Тетяна Головко

Минулої суботи привітати краян зі святом завітала заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

16 вересня містяни відзначали 74-у річницю визволення Роменщини від фашистських загарбників. Зранку біля Братської могили зібралася громадськість та керівництво.

Зокрема, Тетяна Іванівна подякувала присутнім ветеранам за їхній героїзм, проявлений у боях при визволенні Ромен. Наряду із усіма вона поклала квіти до підніжжя пам'ятника та схилила голову в скорботі за загиблими.

Саме ж святкування розпочалося з урочистостей, що пройшли на головній сцені міста.

«У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх нас. Переконана, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків Ромен є ваша самовіддана праця на благо міста та усієї країни», - звернулася до громади Тетяна Головко.

Відзначати людей, які зробили особливий внесок у розвиток Ромен вже стало доброю традицією. Відтак, із нагоди Дня міста Тетяна Головко вручила відзнаки Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції Ірині Головач, Ігорю Мурому та Тетяні Стетюхі.

Також Подяки обласної ради отримали секретар Роменської міськради Валерій Мицик та голова ГО «Міське об'єднання споживачів «Довіра» Іван Хоменко.

Відзначили цього дня і волонтерів, молодь, голів квартальних комітетів, підприємців та трудові колективи.

Програма Дня міста була напрочуд насиченою та різноманітною, вона включала в себе спортивні змагання, ярмарок, виставку народних умільців та безліч інших культурно-масових заходів.

Протягом свята містян та гостей радували сучасними піснями та танцями творчі колективи, а ввечері усім присутнім на святі продемонстрували бармен та фаєр-шоу.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus