Заступник голови обласної ради взяла участь у відкритті ЦНАПу в Ромнах

16 вересня у Ромнах урочисто відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг, яке відбулося у рамках святкування Дня міста.

У заході взяли участь заступник голови депутатського корпусу Сумщини Тетяна Головко, міський голова Сергій Салатун, делегація ГО «Всеукраїнська асоціація ЦНАП» на чолі з директором Андрієм Дергуном, начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» міста Суми Алла Стрижова та запрошені гості.

Тетяна Головко привітала присутніх із цією подією та подякувала усім за серйозний підхід до вирішення питання надання мешканцям Роменщини якісних і фахових послуг.

«Центр повинен діяти максимально відкрито і спрощено, адже наші євроінтеграційні прагнення повинні втілюватися саме таким чином», - зазначила заступник голови обласних парламентарів.

За сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування в умовах децентралізації Подякою обласної ради посадовець відзначила начальника управління адмінпослуг Роменської міськради Павліну Оганесян.

Після промов та перерізання символічної стрічки присутніх запросили оглянути приміщення.

За словами начальника установи, наразі тут надається більше 120 адміністративних послуг, найпопулярнішими з них є у сфері реєстрації місця проживання громадян, державної реєстрації майна та бізнесу, земельних та житлових питань.

Також, для зручності громадян розроблено електронну чергу, а відвідувачі із дітьми матимуть змогу скористатися дитячим куточком. Зокрема, при реконструкції приміщення було враховано вимоги для відвідування Центру особами з особливими потребами.

Насамкінець Тетяна Головко зазначила, що з відкриттям Центру Роменщина стала на крок ближче до європейських стандартів і може слугувати прикладом не тільки для Сумщини, а й усієї України щодо якісної організації надання послуг.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus