У Сумах пройшли перші в Україні спортивні змагання серед збірних команд ОТГ

На базі Сумського НАУ вперше відбулися змагання «Краща спортивна громада Сумщини» серед збірних команд ОТГ.

У змаганнях взяли участь спортсмени Краснопільської, Миколаївської, Недригайлівської, Боромлянської, Березівської, Бездрицької, Нижньосировотської, Грунської та Миропильської громад, які представляли Тростянецький, Білопільський, Сумський, Охтирський, Недригайлівський та Краснопільський райони.

Із цією визначною подією спортсменів вітали керівники області: перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль, перший заступник голови ОДА Олександр Марченко та депутат обласної ради Олександр Стрельченко.

У своєму виступі Анатолій Річкаль наголосив, що це перші в Україні змагання серед ОТГ, а тому вони є надзвичайно важливими для області та країни. Він відзначив що більшість спортивних команд, які присутні на змаганнях, забезпечені новими формами, а це означає, що керівництво  новостворених громад підтримує і розвиває спорт.

«Завдання влади розвивати фізичну культуру на Сумщині. Тому ми робимо усе для того, щоб у школах були сучасні спортивні зали та спортивні майданчики, на яких тренуватиметься і зростатиме нове покоління спортсменів-переможців», - зазначив перший заступник голови обласних парламентарів.

Одразу ж після вітальних слів зійшлися у поєдинку перші команди, які розпочали кількагодинний спортивний марафон. Змагалися спортсмени у різних видах спорту, - міні-футболі, перетягуванні канату, гирьовому спорті, дартсі, стрибках в мішках, перекатуванні колеса і метанні гирь.

У загальному заліку перемогу виборола команда з Краснопілля. Друге загальнокомандне місце посіла збірна Боромлянської громади Тростянецького району, а «бронзу» отримала команда Березівської громади, що на Глухівщині.

«Сьогодні дійсно той момент коли головною є не перемога, а участь. Адже усі ви вже переможці! Ви – передовики, не побоялися реформ та змін. І я впевнений, що із часом подібні змагання наберуть масштабного характеру і вийдуть на новий, всеукраїнський рівень, адже за громадами майбутнє і майбутнє за молоддю, якої тут більшість», - резюмував завершення змагань Анатолій Річкаль.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus