Депутати-промисловці погодили зміни до низки програм та розглянули звернення громадян

Засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та паливно-енергетичного комплексу розпочалося з розгляду змін до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки.

Як повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Мусіяка, ця програма успішно працює, але потребує удосконалення.

На запитання голови комісії Андрія Кисіля, чи є «підводні» камені в реалізації програми, і Людмила Петрівна і начальник управління інфраструктури ОДА Володимир Дудченко в один голос заявили: потрібен єдиний порядок відшкодування за проїзд усім без винятку учасникам бойових дій. Так, на сьогодні компенсація, приміром, атошникам йде з іншого джерела фінансування, аніж воїнам-афганцям, через що, часом, на автостанціях виникають непорозуміння. На жаль, це питання не в компетенції постійної комісії.

Разом з тим, депутати погодились з необхідністю подовжити обласну програму ще на 3 роки, змінити фінансовий ресурс та запланувати обсяг видатків на 2018-2020 роки на рівні 2017 року по 4237668,20 грн. на кожний рік. Крім того запропоновано сесії обласної ради внести зміни до порядку компенсаційних виплат інвалідів війни, учасників бойових дій з числа учасників АТО щодо формування джерел компенсаційних виплат.

Зміни до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2019 роки доповідав перший заступник голови ОДА Олександр Марченко. Планується збільшити фінансування на кредитування малого підприємництва за рахунок обласної підтримки.

Чимало скарг до ОДА і обласної ради невдоволених пасажирів викликало рішення Південної залізниці про скасування кілька місяців тому кількох приміських потягів до м. Охтирка через відсутність здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд громадян місцевою радою. На разі, як повідомив начальник відділу інфраструктури ОДА Володимир Дудченко, спільними зусиллями Охтирської міської ради, Сумської дирекції залізничних перевезень, обласної влади вдалося відновити рух поїздів на цій ділянці дороги. Народні обранці висловили сподівання, що подібна ситуація більше не повториться.

Останнє оновлення на Четвер, 14 вересня 2017, 07:48

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus