Напередодні сесії депутати обласної ради плідно попрацювали і розглянули більше сорока питань

День 13 вересня став дуже насиченим для депутатів обласної ради. З восьмої ранку вони працювали у профільних комісіях, а об 11.00 відбулися загальні депутатські збори, на яких були розглянуті пропозиції до порядку денного п’ятнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Депутати заслухали звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за І півріччя 2017 року, розглянули питання внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2017 рік, програми розвитку АПК та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, обласної комплексної програми соціального розвитку населення на 2017-2021 роки, обласної програми здійснення компенсаційних витрат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2017 роки тощо.

Жваво депутати обговорювали Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2019 роки та детально зупинилися на питаннях, що стосувалися перспективного плану формування спроможних територіальних громад Сумської області.

Не менше уваги обласні парламентарі приділили кадровим та майновим питанням, підтримали три звернення до вищого керівництва країни. Стосувалися вони встановлення тарифів для ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2018 рік та погодження інвестиційних програм, сприяння процедури надання надр місцевого значення у користування, реальної загрози суверенітету та територіальної цілісності України.

Сьогодні ж о 16 годині відбулося засідання президії обласної ради.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus