Ukrainian English Polish


Відкриттям храму та спортивного майданчика байраківці відзначали День рідного села

Велична і водночас історична подія відбулась у житті громади села Байрак Липоводолинського району 12 вересня.

Цього дня селяни відзначали іменини свого рідного куточка, відкривали довгоочікувану новозбудовану церкву та спортивний майданчик із штучним покриттям для гри у міні-футбол. Із байраківцями розділила радість цього свята заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, яка завітала до селян із приємною місією.

Посадовець висловила щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої населеного пункту. Зводили та будували церкву жителі села всі гуртом за активної підтримки місцевого сільськогосподарського товариства «Альянс».

Тож заступник голови обласних парламентарів відзначила директора підприємства Івана Демченка Подякою обласної ради. Також грамоти та подяки посадовець вручила й іншим кращим представникам трудових колективів та місцевого самоврядування села.

«Відтепер жителям Байрака не потрібно буде долати кілометри, аби помолитися. Символічно, що саме на День села новозбудована церква відчинила свої двері для прихожан та була освячена. Дякую усім за те, що ви робите на благо нашої держави. Бажаю вам наснаги для звершення великих справ в ім’я свого краю - Липоводолинщини та Сумської області. Миру, щастя, добра і благополуччя», - звернулася до присутніх на святі Тетяна Головко.

Зазначимо, що приїхала заступник голови облради не з пустими руками. Із нагоди знаменної для селян події – відкриття новозбудованого храму - вона подарувала громаді ікону – оберіг полів та врожаю.

Байрак – один із кращих населених пунктів Липоводолинщини. Особливу увагу розвитку села приділяє районна влада. Із вітальним словом до місцевих жителів звернулися голова Липоводолинської райради Віктор Литвиненко та голова райдержадміністрації Іван Яременко. За вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури, активну громадянську позицію та з нагоди Дня села вони вручили грамоти найактивнішим та найпрацьовитішим жителям громади.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus