Відкриттям храму та спортивного майданчика байраківці відзначали День рідного села

Велична і водночас історична подія відбулась у житті громади села Байрак Липоводолинського району 12 вересня.

Цього дня селяни відзначали іменини свого рідного куточка, відкривали довгоочікувану новозбудовану церкву та спортивний майданчик із штучним покриттям для гри у міні-футбол. Із байраківцями розділила радість цього свята заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, яка завітала до селян із приємною місією.

Посадовець висловила щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої населеного пункту. Зводили та будували церкву жителі села всі гуртом за активної підтримки місцевого сільськогосподарського товариства «Альянс».

Тож заступник голови обласних парламентарів відзначила директора підприємства Івана Демченка Подякою обласної ради. Також грамоти та подяки посадовець вручила й іншим кращим представникам трудових колективів та місцевого самоврядування села.

«Відтепер жителям Байрака не потрібно буде долати кілометри, аби помолитися. Символічно, що саме на День села новозбудована церква відчинила свої двері для прихожан та була освячена. Дякую усім за те, що ви робите на благо нашої держави. Бажаю вам наснаги для звершення великих справ в ім’я свого краю - Липоводолинщини та Сумської області. Миру, щастя, добра і благополуччя», - звернулася до присутніх на святі Тетяна Головко.

Зазначимо, що приїхала заступник голови облради не з пустими руками. Із нагоди знаменної для селян події – відкриття новозбудованого храму - вона подарувала громаді ікону – оберіг полів та врожаю.

Байрак – один із кращих населених пунктів Липоводолинщини. Особливу увагу розвитку села приділяє районна влада. Із вітальним словом до місцевих жителів звернулися голова Липоводолинської райради Віктор Литвиненко та голова райдержадміністрації Іван Яременко. За вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури, активну громадянську позицію та з нагоди Дня села вони вручили грамоти найактивнішим та найпрацьовитішим жителям громади.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus