Тетяна Головко: «Усі процеси формування громад повинні проходити поступово»

Будь-яке місто, село чи навіть просто домогосподарство мусить мати встановлені межі, - на цьому наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко під час чергової апаратної наради, що відбулася 11 вересня при голові облдержадміністрації Миколі Клочку.

Серед іншого присутні детально розглянули питання «Про містобудівну документацію на території Сумської області».

«Межі населеного пункту чи адміністративної одиниці мають бути чітко встановлені та офіційно затверджені, - це перше, на що варто звертати увагу при формуванні об'єднаних територіальних громад. Наразі ми маємо ситуацію, коли деякі райони Сумської області не мають схем планування територій району. А керівники не хочуть звертати увагу на те, що ці схеми є основою майбутніх меж ОТГ», - зауважила заступник голови облради Тетяна Головко.

Наразі у стадії погодження знаходяться 3 схеми планування території районів Сумської області, серед яких Роменський. Тут виникла затримка з узгодженням меж оновленого Генерального плану міста зі схемою планування території району.

Із цього приводу начальник управління містобудування та архітектури ОДА Олег Кривцов зазначив, що при проведенні експертизи містобудівної документації надалі враховуватимуться нові межі міста Ромни, координати Генерального плану, що визначають концептуальні вирішення планування та використання території  у майбутньому.

Присутні розглянули й інші питання порядку денного: «Про забезпечення безбар'єрного доступу осіб з інвалідністю  та маломобільних груп населення до виборчих дільниць» і «Про законність використання земель лісогосподарського призначення, не наданих у власність та користування». Також прийняли до відома інформацію стосовно результатів рейтингової оцінки областей щодо формування об’єднаних територіальних громад, складеної Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, згідно з яким Сумщина посідає 6 місце щодо формування ОТГ у загальнодержавному рейтингу.

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus