Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань

Перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань.

За допомогою до посадовця звернулися представники громадської організації товариства сліпих міста та області, які просили допомогти їм у вирішенні питання із матеріально-технічним забезпеченням.

Для потреб організації вкрай необхідні столи, стільці та комп'ютерна техніка.

Також члени товариства сліпих просили розглянути можливість знайти додаткові кошти, адже тієї суми, що до цього часу виділяє обласна рада, - 10 тис. грн щороку, не достатньо для вирішення усіх побутових проблем організації.

Анатолій Річкаль подякував членам громадської організації за активність та взяв питання дофінансування товариства на особистий контроль. Також він пообіцяв посприяти у виділенні необхідних меблів та техніки.

Зокрема, посадовець запропонував очільнику організації брати участь у засіданнях профільних робочих груп для максимально ефективного вирішення проблемних питань.

Окрім того, до посадовця зверталися  з проханнями допомоги у вирішенні різних житлових проблем.

Загалом, протягом дня до першого заступника обласної ради звернулися 6 осіб. 

По завершенню прийому Анатолій Річкаль наголосив на необхідності безумовного контролю за перебігом вирішення кожної ситуації із якою до нього зверталися громадяни.

Останнє оновлення на Середа, 13 вересня 2017, 12:32

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus