Анатолій Річкаль: «Депутатам та керівництву Конотопа врешті вдалося знайти компроміс»

Перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль взяв участь у V пленарному засіданні 24-Ї сесії Конотопської міської ради, що відбулася 31 серпня.

Посадовець протягом тривалого часу слідкує за перебігом подій у місті та всіляко сприяє вирішенню нагальних складних питань. Зокрема, цього тижня Анатолій Річкаль разом із керівництвом області закликав депутатський корпус та міського голову Конотопа відкинути власні інтереси та перейти до безпосереднього виконання своїх повноважень. Тож, зважаючи на це, міський голова Артем Семеніхін в екстреному режимі скликав сесію, яка після піврічної «перерви» все ж відбулася.

Із 36 депутатів на пленарному засіданні були присутні 35. Міські обранці майже без перерви працювали з 10-ї години ранку до півсьомої вечора.

Як зазначив Анатолій Річкаль, сесія була хоч і довгою, але продуктивною. «Усі питання порядку денного були розглянуті та проголосовані. Серед важливих питань, які підтримали депутати, — виділення коштів на зарплати бюджетникам, на ремонти доріг та аварійних будинків», - зазначив посадовець.

Разом із цим, депутати не підтримали питання «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року», як результат — питання «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року» навіть не винесли на розгляд. Також міські обранці не підтримали пропозицію міста Конотоп об’єднатись в територіальну громаду з селом Підлипне.

Натомість, особливу увагу депутати приділили питанню початку опалювального сезону. Вони виділили кошти на модернізацію системи опалення, а також надали дозвіл КП «Теплогарант» на отримання відновлювальної кредитної лінії в установах банків. Тож є надія, що опалювальний сезон у місті розпочнеться вчасно.

«Депутатам та керівництву врешті вдалося знайти компроміс, - зазначив після пленарного засідання Анатолій Річкаль. Тож усі життєво необхідні для міста питання були розглянуті та прийняті. Сподіваюся, що у подальшому робота буде такою ж плідною, як сьогодні».

Зазначимо, що наступне засідання сесії Конотопської міської ради має відбутися за два тижні.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus