Дітям – ігровий майданчик, довгожителям – грошові винагороди

Саме такі подарунки підготував голова фракції Опозиційного блоку в обласній раді Олександр Стрельченко для мешканців Тарасівки, що святкували День села.

Уже вкотре на родинне свято запрошують жителі Великописарівського району свого депутата, який закріплений за цим округом.

Тож не залишилися осторонь і жителі Тарасівки, які завжди раді бачити свого обранця, бо саме йому довірили представляти їх інтереси в головному органі місцевого самоврядування Сумщини.

Олександр Стрельченко привітав мешканців населеного пункту з Днем села, побажав їм миру, здоров’я, добробуту та процвітання. «Мені дуже приємно, що я почуваюся серед вас, наче в колі рідної сім’ї. У вас дуже активний сільський голова, щирі й відкриті мешканці. Від того у мене виникає ще більше бажання працювати, максимально долучатися до вашої роботи, сприяти вашим ідеям та прагненням», - наголосив депутат.

Свої слова Олександр Стрельченко підтвердив і справами. Разом із сільським головою Олександром Пановим він відкрив дитячий майданчик, на який виділив 30 тисяч грн. коштів, наданих на виконання депутатських повноважень. Ще 11 тисяч було надано із сільського бюджету. «Рік тому, - звернувся до жителів села депутат, - я взяв на себе зобов’язання допомогти зробити дитячий майданчик і я його виконав. Бажаю, щоб ваші діти гралися на ньому, знаходили нових друзів і набиралися позитивних емоцій».

Не обійшов стороною депутат і найповажніших мешканців Тарасівки. Шести довгожителям села, яким більше 90 років, Олександр Стрельченко надав грошові винагороди.

Тарасівці також не залишилися в «боргу» і за особистий внесок у розв’язанні завдань соціально-економічного розвитку території сільської ради та з нагоди 354-ої річниці Дня села вручили депутату Подяку та коровай.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus