Перший заступник голови облради привітав миколаївців із Днем села

Щорічно, за традицією, 27 серпня мешканці Миколаївки відзначають День села.

І з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та батьківську турботу. Цього дня село, як завжди, радо зустрічає гостей. От і нині привітати миколаївців зі святом завітав перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

Він підкреслив, що як людина, так і кожне село та селище мають свою назву, своє життя, свою культуру та історію. «Робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє коріння», - зазначив посадовець.

Із нагоди відзначення Дня села Миколаївка Анатолій Річкаль нагородив грамотами та відзначив подяками кращих представників громади населеного пункту.

Грамотами Сумської обласної ради за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток територіальної громади посадовець нагородив директора Миколаївського НВК ЗОШ І-ІІ ст – дошкільного навчального закладу Миколаївської сільської ради Ніну Дудку та сільського голову Миколаївки Миколу Куштименка.

Подяки обласної ради отримали голова селянського фермерського господарства «Мирослава» Сергій Кутак та голова приватного сільськогосподарського підприємства «Ранок» Андрій Ситник.

Із теплими словами до своїх односельців звернулися й сільський голова Микола Куштименко та голова Буринської райдержадміністрації Василь Бойко. Вітаючи миколаївців зі святом, вони подякували тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, насамперед тим, хто допомагав під час підготовки до святкування.

Згадали цього дня і тих, хто народився цьогоріч у селі, і хто став на весільний рушник, і тих, хто оберігає наш спокій на сході України.

До урочистого концерту підійшли з усією відповідальністю, - на святі виступали артисти Сумської обласної філармонії. Але головні розваги чекали на найменших миколаївців - для них працювали атракціони та надувні батути.

Окрім веселощів гості та місцеві жителі могли пригоститися смачними українськими стравами, що приготували працівники школи та сільської ради.

Увечері за підтримки місцевих меценатів над селом спалахнув святковий феєрверк. 

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus