Найспортивніші селяни Сумщини живуть в Ображіївці Шосткинського району

Саме так визначили на традиційних змаганнях «Краще спортивне село Сумщини-2017 року». Вони відбулися минулими вихідними серед спортивних команд сільських територіальних громад на території Сумського національного аграрного університету і були присвячені 67-й річниці утворення Товариства «Колос».

Спортсмени сільських рад з 12 районів Сумщини, щоб довести свою першість, піднімали гирі, грали у футбол, настільний теніс, шахи, шашки, перетягували линтву, показували свої здібності у армспорті та дартсі.

Учасників змагань на урочистому відкритті вітали голова громадської ради  з питань фізичної культури і спорту Сумської ОДА, депутат обласної ради Олександр Стрельченко, завідуючий кафедрою фізичної культури Сумського НАУ Сергій Хоменко.

Олександр Стрельченко, звертаючись до присутніх, зазначив, що Сумщина завжди славилася своїми спортсменами. «І сьогодні ви вчергове це доведете на власному прикладі. Такі змагання необхідні, бо вони не лише піднімають спортивний дух, а й дозволяють знайомитися між собою, бачити успіхи своїх товаришів і конкурентів. Я сподіваюся, що ці змагання будуть сприяти розвитку фізкультури і спорту у селах області, популяризувати здоровий спосіб життя. Мені дуже хочеться, щоб наша молодь була здоровою і фізично розвиненою, бо це – запорука сильної і здорової нації».

Депутат побажав спортсменам успіхів і перемог.

За загальною кількістю очок І місце в змаганнях виборола команда Ображіївської сільської ради Шосткинського району. Трошки їм поступилася команда  Самотоївської сільської ради Краснопільського району і ІІІ місце у Буймерської сільської ради Тростянецького району.

Переможці та призери  змагань були нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними призами. Також з нагоди 67-ї річниці утворення Товариства «Колос» ветеранам Товариства урочисто було вручено Подяки та пам’ятні  призи.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus