Ukrainian English Polish


Заступник голови облради провела особистий прийом громадян

Проблемні питання жителів Сумської області під час особистого прийому громадян розглянула заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

Зокрема йшлося про розвиток та реформування закладів освіти Сумщини.

«Деякі навчальні установи, а це стосується училищ та технікумів, не працюють на повну силу. Тим самим завдають непомірне навантаження на бюджет. Добре, що жителі Сумщини переймаються цією проблемою», - говорить заступник голови облради.

За словами Тетяни Іванівни, оптимізація освітніх закладів Сумської області, безперечно, має бути проведена, але обґрунтована та виважена. «Ставку потрібно робити на якість освіти, а не на кількість чи престиж навчального закладу, адже мова йде про наше майбутнє та майбутнє наших дітей», - зазначила посадовець.

Тетяна Головко запевнила, що всі питання, порушені представниками громади, будуть враховані, а пропозиції розглянуті на засіданні постійної депутатської комісії обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 23 серпня 2017, 14:28

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus